Fox Tv

Online Fox tv canlı izleyerek zaman geçirebilirsiniz.

Bilinen adı ile Fox tv canlı izle kanalı ülkemizde Corporation firmasının yayınlarını yapmakta olan bir kanaldır. Kanal ilk olarak ülkemizde yayında olan TGRT televizyon kanalının frekansı üzerinden yayın yapmaya başlamıştır. Tarihler 22 Nisan 1993 tarihini gösterdiğinde TGRT yayın hayatına başlamıştır. Ancak 24 Şubat 2007 tarihinden bu yana Fox tv olarak değişen yayın hayatı olmuştur. Grup İhlas Holding bünyesinde yer alan kanalı satın almış ve böylece ülkemiz üzerinden de yayın yapmaya başlamıştır. Kanal ilk olarak bakıldığı zaman İhlas Holding’e bağlı olan bir kanaldı. Ancak daha sonra satış işlemi oldu ve günümüzde yer alan televizyon kanalı yayın hayatına başlamış oldu. Kanal Fox tv canlı hd izle olarak 19 Mayıs 2009 yılında en yeni grafikleri ve farklı jenerikleri ile yayın hayatında ilk adımı atmıştır. Bu durum birçok kişi tarafından da olumlu karşılanmış ve kanal kısa zaman içinde en çok izlenmekte olan ilk 10 kanal arasına girmeyi başarmıştır. Kanal ayrıca 2010 yılında İtalya futbol liginin yayın haklarını da almıştır. Ancak ay içinde en fazla 1-2 maç yayını yapabilmiştir. Bunun yanı sıra kanalda yayınlanmakta olan bir futbol derbisinde (Beşiktaş-Fenerbahçe) 35 dakika boyunca reklam almış bir kanaldır. Ancak bu kadar uzun olan reklam birçok kişi tarafından tepki ile karşılanmıştır. Hatta bu konuda köşe yazarları bile gerekli şekilde eleştirilerde bulunmuştur.

Fox tv dizileri ile güzel zaman geçirin

Bu reklam şekli uzun süre gündemi meşgul etmiştir. Kanal Fox tv canlı izle olarak 11 Ağustos 2010 yılında logosunu ise saydam ve beyazdan oluşmakta olan bir logoya çevirmiştir. Kanal buna rağmen kısa zaman sonra logosunda yeni değişiklik yapmış ve günümüzde kullanmış olduğu logosunda karar kılmıştır. Aynı zamanda Fox tv canlı izle olarak geniş ekran formatında yayın yapmakta olan ulusal kanallar arasında yer alıyor. Kanal başarılı olan çizgisini devam ettirmek ve çıtayı biraz daha yükseğe çıkarmak içinse 1 Temmuz 2012 yılından bu yana HD olarak da yayın hayatına başlamıştır. Ancak HD olarak yayınlar birkaç yıl boyunca ücretli şekilde izlenebilmiştir. Kanal 18 Eylül 2014 yılından bu yana ise ücretsiz şekilde HD kalitesinde yayın yapmaktadır. Ancak bir yandan da SD olarak da yayınlarına devam ettiğini ifade edebiliriz. Kanal özellikle de son dönemde popüler olmaya başlamış olan dizileri ile ön plana çıkmış olan kanallar arasında yer alıyor. Ana haber bülteni ise ülkemizde de en çok izlenmekte olan haber programları arasında yer alır. Hatta bu konuda ay içinde birkaç birincilik elde ettiklerini de net şekilde ifade edebiliriz. Fatih Portakal yönetiminde akşam haberlerini sunan kanalı sizlerde uydu başta olmak üzere farklı alanlardan da her zaman için takip edebilirsiniz. Bu konuda sitemizin de sizlere kaliteli şekilde hizmetleri olmaya devam edecektir.

Fox tv en güzel filmleri artık sizlerle olacak

Aynı zamanda Fox tv canlı izle olarak da yine sitemizi her zaman sizlerde tercih edebilirsiniz. Özellikle tv’de ilk olarak vermiş olduğu sinema filmleri ile son dönemde adını duyurmuş olan kanallar arasında yer aldığını ifade edebiliriz. Kaliteli şekilde devam etmekte olan iddialı dizileri, akşam haberleri ve sabah haberleri ile kanal her zaman ülkemizin en önemli kanalları arasında kalmaya devam edecektir. Sizlerde her zaman için kanalı izlemek için sitemizi de ziyaret edebilirsiniz. İlgi çeken yapımları ile Fox Tv, giderek güçlenmekte ve her geçen gün kalitesini de kesinlikle zirveye çıkarmaktadır. Kanal aynı zamanda karasal olarak da yayın yapmaya bazı bölgelerde devam etmektedir.

Online trt 1 canlı tv seyretmek için tıklayın ve full hd kalitesinde donmadan izlemeye başlayın.

Facebook Yorumları

Yorum Yapın