Trt 1

TRT 1 Canlı Tv İzleyerek hoşca vakit geçirebilirsiniz

Trt1 Türkiye’nin kurulan ilk ulusal kanalı olarak 1967 yılında kurulmuştur. Çok uzun yılara dayanan deneyimi ile Türkye’nin en çok seyredilen kanalı olmanın özelliğini korumaktadır. Her ne kadar daha sonra ki yıllar da özel televizyon kanalları kurulmuş olsa da devletin kurduğu bir kanal olan TRT1 yayınlarının kalitesi ile en önde gelmektedir. Verdiği haberlerin güvenililirliği ve dizi filmlerinin çok setredilmesi ile aldığı sorumluluğun farkında olarak kaliteli programlar yaptığı ortadadır. Dünya sinemasında ses getirmiş filmlerin gösterimini TRT1 canlı izle farkıyla seyredebilirsiniz. Ana haber bülteni Erhan Çelik ile her gün 19.30 da sizlerle doğru ve tarafsız haber vermek için buluşmaktadır. En taze haberleri, dünya da olan gelişmeleri, iç ve dış politikayı izlemek için TRT1 ana haber bülteni sizler için yayınlanmaktadır. Sabah kuşağında yayınlanan İyi Fikir programı farklı dekoru ve dopdolu içeriği ile siz TRT 1 canlı izle seyircisi ile buluşmakta psikolojik, sağlık dengeli beslenme, diyet, yemek, moda gibi pek çok alanda hanımları bilgilendirmektedir.

Trt 1 en sevilen dizileri ve programları

TRT1 yayınladığı Diriliş ‘’ Ertuğrul’’, Baba candır, Seksenler, Hangimiz Sevmedik, Semender, Sevda Kuşun Kanadında gibi dizlerle her zevkten insana ulaşmakta ve bu dev dizilerle insanlara tarihimizi, günlük yaşantıyı, aile hayatını ve macerayı yaşatmaktadır. Bu diziler en kaliteli yapım şirketleri tarafından TRT 1 canlı izle seyircileri için en başarılı oyuncuların katılımıyla yapılmaktadır. Birçok kaliteli programlarıyla iyi bir kanal olduklarını kanıtlamaktadırlar. Her Pazar saat 23.30 sizlere iyi insanların hep kazanacağını anlatan Dinle Kazan yarışmasıyla Derda Yasir Yenal ekranlarınızda. Dünya ve Türkiye gündemini yakından takip etmek isteyenler için İsmet Berkan, Prof Dr. Burhanettin Duran ve Doç. Dr. Fahrettin Altun ile her Pazar 11.30 da sizler için tarafsız bir şekilde Dünya ve Türkiye gündemini sizin derinlemesine tartışıyorlar. TRT 1 canlı izle sporseverler için üç büyüklerin Avrupa maçlarını ekranlarınıza getirmektedir. Sizde üç büyüklerin heyecanını onlarla birlikte yaşayabilirsiniz. Spor haberleri ile sizlere hem süper lig de bulunan takımların durumları hakkında bilgi vermekte hem de diğer spor dallarında yaşanan gelişmeleri sizinle paylaşmaktadır.  Pelin Çift ile her Çarşamba sizler için metafizik ile ilgili bilinmeyenleri bilim, din, semboller, tarihi gerçekler ışığında sorguluyor

Kaliteli ve dürüst yayıncılığın adresi olan TRT1 televizyon kanallarının arasında en çok izlenen kanal olarak sizlere her yaşa her zevke yönelik programları onların ekran başında olduğu saatlerde yayınlayarak izlemelerini sağlamaktadır. Devletin desteklediği bir kanal olarak sahip olduğu dev bütçesi ile sizlere en iyi yapımları izlettirmektedir. İyilik Kulübü hasta, savaş mağduru, travma geçirmiş çocukların hayallerini gerçekleştirme amacını taşıyan bir programdır ve yeni sezonda trt 1 canlı tv izle seyircisiyle buluşacaktır. Her bölümünü ayrı bir çocuğa ayıran İyilik Kulübü çocuğun hayalini gerçekleştirmek ve çocuğun yaşadığı sorunları unutmasını sağlamaktadır. Bu çocukların hayatlarında bir farklılık yaratma amacını taşıyan İyilik Kulübü üç sunucusu olmasıyla da diğer programlardan çok farklı bir yerde olduğunu göstermektedir. TRT 1 kanalının yaptığı dizilerin tekrarlarının bile reyting rekorları kırdığı bir kanal olarak farkını ortaya koymaktadır. Sinema kuşağında en yeni ve güzel sinema filmlerini ilk gösterimleriyle sizinle buluşturmakta ve en güzel animasyon filmlerini çocuklar ve animasyon seven yetişkinler için yayınlamaktadır. TRT 1 Türkiye’de ve dünya da olan bütün önemli olayları ilk olarak izleyicilere duyuran kanal olarak dikkat çekmektedir. TRT 1 izleyicileri ilkeli bir yayıncılıkla izleyicilerin eğlenmesini ve bilgi sahibi olmasın sağlayacak program yapan en büyük ulusal kanalı tercih etmesini sağlamaktadır.

Yarışma proğramlarını severler için survivor yarışmasını artık tv8 canlı tv kanalı üzerinden hd kalitesinde izleyebilirsiniz.

Facebook Yorumları

Yorum Yapın