Tv8

Eğlence ve yarışma proğramlarını TV8 Online Canlı Tv İzleyerek hoşca vakit geçirin. Doyasıya eğlencenin tadını çıkarmak isteyenler için doğru adres TV8 Türkiye’nin en çok izlenen yarışma programları ile TV8 kendi sektöründe lider kanal konumundadır. Yayınladığı yarışmalar her yaştan insan tarafından izlenmekte eğlence programları ile en çok izlenen kanal olarak programları reyting rekorları kırmaktadır. TV8 Canlı izle seyircileri her sezon olduğu gibi bu sezonda Survivor yarışmasının başlamasını heyecanla beklemektedirler. Yayınlandığı günler toplumu ekran karşısına kilitleyen Survivor öyle çok izlenmektedir ki yarışmacıların kendi fanları oluşmaktadır Survivor yarışması verdiği büyük ödül ile dikkat çekmekte ve ünlüler takımında olan ünlü yarışmacıların doğal hallerini ve doğal hayatta kalma ve yaşama çabalarını izlemenizi sağlamaktadır. Yarışmanın kendi içinde olan ödül yarışmaları izleyicileri hem eğlendirmekte hem de heyecanlandırmaktadır. TV8 online canlı tv izle seyircileri her hafta yarışmacıların yemek ve ödüller için birbiriyle kıyasıya yarışmalarını keyifle izlemektedirler. Evlerinin konforunda bir ada da çok az bir yiyecekle bırakılan ünlü ve gönüllüler olarak iki takımdan oluşan yarışmacıların hayatta kalma ve yarışmayı kazanma mücadelelerini izlemektedirler. O ses Türkiye Yarışması da ünlü jürisi Murat Boz, Hadise, Gökhan Hakan kardeşler ve bu sene yarışma jürisine katılan Sibel Can ile güzel sesli yarışmacılara ünlü olma fırsatı tanımaktadır.

Yeni yarışma proğramlarını tv8 ile hd izleyerek başlayabilirsiniz.

O ses Türkiye Ünlü jürisinin seçtikleri yarışmacıların seslendirdikleri şarkılar ile TV8 canlı izle eğlenerek yarışmaları ve kazanan yarışmacının ünlü olma fırsatını yakalaması ile sizlerle Cuma, cumartesi ve Pazar günleri yeni bölümleri ile saat 20.00 da buluşmaktadır. Rising Star bir diğer ses yarışması olarak dikkat çekmekte ve Yılmaz Morgül, İrem Derici, Emine Sandal ve Mustafa Sandal gibi ünlülerin oluşturduğu jürisi ile yarışmacılara şans tanınmaktadır. Yetenek sizsiniz bir TV8klasiği olarak yeteneklerine güvenen insanların kendini göstermek ve birinci olmak için çok çeşitli yeteneklerini sergilediği bir yarışma programıdır. Göz6 birinci olacak yarışmacını Survivora katılma şansını yakalayacağı bir yarışma olarak TV8 canlı izle heyecanla takip edilmektedir. Ayrıca şu anda Göz6 panorama ve survivor yayınlandığı tarihler de Survivor Panorama ile izleyicileri öğleden sonraları da ekran başına çekmekte yarışmayı izlerken gözünüzden kaçan ayrıntıları eski yarışmacılar ve elenen yarışmacılar eşliğinde sizlere göstermektedir. Survivor yarışması gibi Survivor Panorama da en çok izlenen programlar arasında yer almaktadır. İşte Benim Stilim tarzına güvenen güzel kadınların yarıştığı bir program olarak göze çarpmakta yarışmacılar kendilerine verilen konseptte giyinerek jüri karşısına geçmektedir.

En güzel magazin programları da TV8 canlı izle sizler için yayınlanmakta Aramızda Kalmasın hafta içi her gün 8.30 da sizlerle canlı yayında buluşmakta ayrıca Magazin 8 Magazin 8 Ekstra ile sizlere ünlüler hakkında kimsenin bilmediği haberler verilmektedir. 1Alp 3Çocuk küçük çocukların Alp Kırşan ile yaptıkları sohbetlere ve onun sorduğu sorulara hem şaşıracak hem de çok eğleneceksiniz. Kahkahaları ve güzelliği ile konuklarını karşılayan Saba Tümer sizlerle Saba Tümer ile Oyuna Geldik programında buluşmaktadır. Milli maçları TV8 canlı izle ve heyecanla Türkiye’yi destekleme şansını yakalamaktadır. NBA maçlarını büyük bir heyecanla canlı olarak izleme fırsatını TV8 kanalında bulabilirsiniz. 3 Adam Eser Yenerler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç ünlü konukları ile eğlenceli sohbetler yaptıkları programı canlı olarak izleyebilirsiniz. Her birinin kendi hayran kitlesi olan 3 Adam özellikle genç kızları ekran başına çekmektedir. Mimar Selim Bey ile Güle Güle Oturun evlerini yenilemek isteyen ama maddi durumu kötü insanların yardımına giderek onların hayatını bir nebze olsun güzelleştirmektedir.

Genel haber ve programları ile show tv kanalını hd kalitesinde sitemizden izleyebilirsiniz.

Tv 8 Üzerinden HD Yayınlanan Programlar Nelerdir?

Çocuk Maşa ile Koca Ayı Miki Fare'nin Kulüp Evi The Looney Tunes Show

Güldürü Oynat Bakalım Çok Güzel Hareketler Bunlar (Tekrar) Komedi Türkiye (Tekrar) Buyur Bi'De Burdan Bak

Magazin Aramızda Kalmasın Magazin 8

Yarışma Yetenek Sizsiniz Türkiye Ver Fırına O Ses Türkiye İşte Benim Stilim 2016 En Zayıf Halka O Ses Çocuklar 4 Büyükler Salon Turnuvası Survivor Rising Star Türkiye Göz6

Talk Show 3 Adam Hülya Avşar Show Kel Alaka Saba ile Oyuna Geldik Survivor Panorama

Yaşam-Aktüel Arda'nın Mutfağı Şeffaf Oda Para Bende Güle Güle Oturun

Spor Bay Tahmin Ve Gool NBA 2018 FIFA Dünya Kupası elemeleri WWE Raw,WWE Smackdown

Facebook Yorumları

Yorum Yapın